Adidas !! jsou hvězdy :-)

03.08.2012 16:49

 

Jestli má někdo opravdu dobré reklamy, tak je to oděvní značka Adidas Originals.

Možná si říkáte: „Co to je za divný článek? Že by placená reklama? Nějaká spolupráce?", ale kdepak, nová reklama od Adidas Originals si prostě a jednoduše jen zaslouží sdílení mezi lidi!

Kromě toho, že je (jako vždy) skvěle natočená a "podíváte se" díky ní do New Yorku nebo Rio de Janeira, v ní také hraje několik zajímavých tváří. Hlavně tedy velká hvězda posledních měsíců, zpěvačka a raperka Nicki Minaj. Ta před pár měsíci vydala své druhé album "Pink Friday: Roman Reloaded" a právě z něho je i hudební podklad reklamy - song "Masquerade".

Nicki však není jediná, koho ve videu můžeš vidět. Kromě ní se před kameru postavili také - skupina 2NE1, basketbalista Derrick Rose, módní návrhář Jeremy Scott nebo raper Big Sean. Právě poslední jmenovaný se objevuje i v novém klipu Justina Bieberak singlu "As Long As You Love Me". Klip mimochodem za prvních 12 hodin obdržel na Youtube více než 150.000 likes - to je nový rekord! :)

V neposlední řadě vás pak ohromí i věci z nové kolekce Adidas. Můžeme jen tipovat, kdy se tyto luxusní kousky objeví i v českých obchodech.

  Klikni na slovo v závorce pro modní trendy  (ADIDAS)